Hírfolyam

Álláslehetőség! (2019. 04. 22)

Albérlet-közvetítő munkatárs

Pécsi piacvezető albérlet-közvetítő irodánkba nyári munkára üzletkötőket keresünk. Ha jól beszélsz angolul és szereted a pörgést, Te vagy az emberünk! Várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled. Ha tetszik csapatunk és munkakultúránk, véglegesítünk!

FELADATOK:

  • megbízási szerződések kötése
  • ingatlanok felkeresése
  • kapcsolattartás a tulajdonosokkal és ügyfelekkel
  • kiadó ingatlanok helyszíni bemutatása, értékesítése
  • irodai adminisztráció (hirdetések felvitele, bérleti szerződés megkötése)
  • marketing feladatok

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

  • angol nyelv tárgyalási szintű használata (!!!)
  • rutinos vezető
  • csapatszellem
  • célorientált
  • pozitív gondolkodás
  • kitartó, önálló munkavégzésre való képesség
  • kreatív személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • saját autó
  • magas fokú nyelvtudás
  • >1 év munkatapasztalat
  • értékesítői gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • piacvezető sikeres albérlet-közvetítő cég
  • szakmai gyakorlatként elfogadott munkahely
  • nemzetközi környezet
  • szakmai képzések, mentorálás
  • jó hangulatú, fiatalos légkör
  • karrier lehetőség
  • értékesítői nyereményjátékok
  • alapbér + teljesítmény arányos havi bónusz

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka
  • Diákmunka

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

7624 Pécs, Szigeti út 12. (PTE ÁOK)

EGYÉB JUTTATÁSOK:

céges autó, szakmai tréningek

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

2019. 05. 13.

9 éves lett a Student Housing! (2018. 04. 10)
Új Kollégák! (2017. 07. 05)

Tisztelt ügyfeleink!

A nyári forgalomra tekintettel bővült csapatunk, a kollégák elérhetőségeit a "kapcsolat" menüpontban találják!

Kellemes nyaralást kívánunk mindenkinek!

üdvözlettel:
A Student Housing Csapata

Állás lehetőség! (2017. 04. 20)

Mielőtt kiválasztanál egy lakást (2013. 05. 06)

Mielőtt aláírnád a bérleti szerződést, alaposan járj utána a bérleti díjon felüli rezsiköltségeknek. Ezek leggyakrabban a víz-, villany- és fűtészszámlák, illetve az egyéb kategóriába sorolható, de mára már szinte elengedhetetlen internet- és/vagy tv-előfizetés. Mivel ezek a kiadások városrészenként és épülettípustól függően is eltérhetnek, érdemes mindig körbekérdezni, illetve az internetszolgáltatónál rékérdezni egy kedvezőbb csomagajánlatra.

Készíts költségvetést!

Ha már tudod mire számíthatsz, jól nézd át, hogy a jövedelmed mellett megengedhetsz-e magadnak ennyi kiadást. Mennyi bevételed lesz egy hónapba? Mennyibe kerülnek a havi számlák? Ha ezeket reálisan végiggondoltad, utána ne tágíts mellőle. Ragaszd ki a hűtődre, hogy mindig szem előtt legyen a pénzügyi terved. Hidd el, ez elengedhetetlen! Sokan csak a jó oldalát élvezik annak, hogy végre van egy saját lakásuk, figyelmen kívül hagyják a kötelezettségeket, és pár hónap múlva újra a szülők lakásában találják magukat. Te ne légy ilyen!

Forrás: http://www.howtodothings.com/education/how-to-settle-into-your-first-apartment

Confabula újságcikk 2012-2013 I. (2011. 06. 21)

Olvassátok el cikkünket az őszi lakáskeresésről az idei 1. Confabulában!!